Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Nowy salon Mitsubishi w Bielsku-Białej

Klienci Mitsubishi na Podbeskidziu mają nowy salon – przestronny, komfortowy, klimatyzowany. Salon zlokalizowany przy trasie przelotowej Katowice – Żywiec pozwala na ekspozycję wszystkich samochodów z szerokiej gamy Mitsubishi.

Powierzchnia ekspozycyjna nowego salonu, wybudowanego według najwyższych standardów japońskiej marki, wynosi ponad  400 m kw. i jest dwukrotnie większa niż salonu dotychczasowego. Obok poczekalni dla klientów znalazł się nawet kącik zabaw dla dzieci.
       Zaufanie, jakim mieszkańcy Podbeskidzia obdarzyli markę Mitsubishi oraz jej pozycja rynkowa  wymagały obiektu o najwyższym standardzie i jakości. Mamy nadzieje że nowy salon będzie mocnym punktem obecności marki w regionie - komentuje Grzegorz Hankus, wice
prezes ds. finansów i rozwoju Grupy PGD. Przekonuje on równocześnie, że skoro salon dotychczasowy – nieduży i mieszczący się w niezbyt reprezentacyjnym budynku – notował niemałe sukcesy sprzedaży, to teraz, przy możliwości ekspozycji wszystkich modeli stale wzbogacanej gamy Mitsubishi, można spodziewać się dynamicznego wzrostu udziału marki w rynku lokalnym.
      
Japan Motors Bielsko-Biała oferuje pełną gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów – finansowanie i ubezpieczenie, sprzedaż akcesoriów, serwis mechaniczny oraz blacharko-lakierniczy, a także odkup samochodów używanych. Salon czynny jest od 8:00 do 18:00, a w soboty od 9:00 do 15:00.
      
Mitsubishi Japan Motors w Bielsku-Białej to jeden z trzech salonów spod znaku Trzech Diamentów w sieci Grupy PGD. Sieć Japan Motors jest niekwestionowanym liderem sprzedaży Mitsubishi w Polsce, a jej udział w rynku wyniósł w pierwszym półroczu 2010 roku 8,2%. Wzrost sprzedaży marki w sieci Japan Motors i pozytywne doświadczenia z dotychczasowej współpracy MMC i Grupy PGD składają się na wspólny sukces i dobrze rokują na przyszłość – komentuje Grzegorz Hankus.Nowy salon Mitsubishi Japan Motors w Bielsku-Białej.doc (41,00 kB)

dodano: 2010-07-27

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD