Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Korea Motors także w Krakowie

Nowy salon Hyundaia uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Tym samym liczba salonów Hyundaia w Polsce wzrosła do 61, a liczba autoryzacji Grupy PGD do 7 w Krakowie i 27 w Polsce.

Salon zlokalizowany jest przy, określanej mianem samochodowej, ulicy Jasnogórskiej, a pierwszym sprzedanym samochodem był model i20, zamówiony przez mieszkańca Krakowa.
       W oparciu o sukces warszawskiego salonu Korea Motors, który w pierwszym roku działalności sprzedał 630 samochodów, w pierwszym półroczu 2010 osiągnął 6% udziału w sprzedaży Hyundai’a i został liderem rankingu dealerów marki, uzgodniliśmy z Hyundai Motor Poland dalszy rozwój brandu Korea Motors – mówi Andrzej Trawka, wiceprezes Grupy PGD ds.sprzedaży. Ze względu na korzenie Grupy, naturalną lokalizacją był Kraków i liczymy, że krakowski salon szybko znajdzie się w pierwszej piątce dealerstw Hyundai’a w Polsce. Andrzej Trawka jest przekonany, że na uruchomieniu drugiego salonu Korea Motors skorzystają zarówno coraz liczniej wybierający markę Hyundai flotowi klienci PGD, którzy uzyskują drugi punkt obsługi posprzedażnej, jak i klienci indywidualni dla których oznacza to szybki dostęp do największego magazynu samochodów w Polsce.
       W salonie o powierzchni 250 m kw. eksponowane są modele Hyundai’a ze wszystkich segmentów – i10, i20, i30 hatchback oraz kombi, a także SUV iX35. Wszystkie one są także dostępne do jazd testowych. Korea Motors prowadzi pełny zakres obsługi okołosprzedażnej – ubezpieczenia, finansowanie, odkup samochodów używanych i sprzedaż akcesoriów. Salon czynny jest od 9:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 15:00.

Korea Motors także w Krakowie.doc (43,00 kB)
Korea Motors także w Krakowie.pdf (49,17 kB)

dodano: 2010-12-15

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD