Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Suzuki Japan Motors partnerem polskiej siatkówki

Drużyna wicemistrzów Polski ma od dziś do dyspozycji dziewięć samochodów Suzuki SX4 w kolorze srebrnym. To kolejny etap rozpoczętej przed rokiem współpracy między klubem siatkarskim Jastrzębski Węgiel, Suzuki i siecią Japan Motors.

W przyszłym sezonie, wraz z Suzuki Motor Poland, bardzo chętnie przekażemy samochody w kolorze złotym – mówił Radek Pszczółka, rzecznik prasowy sieci Japan Motors, życząc Jastrzębskiemu poprawienia wyniku z zeszłorocznych rozgrywek. Dumę ze współpracy z tak znakomitym zespołem jakim jest Jastrzębski Węgiel wyraził Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland. Jest to także poświadczenie aktywności Suzuki w sporcie, który jest nieodłącznym elementem wizerunku naszej marki. Wierzymy, że modele SX4 przekazane Klubowi, spełnią oczekiwania zawodników i przyczynią się do realizacji celu jakim jest wygrana w tym sezonie – powiedział Jarosław Jędrzejewski. Dla prezesa klubu Zdzisława Grodeckiego kontynuacja współpracy z kolejnym partnerem jest następnym dowodem na atrakcyjność marketingową brandu Jastrzębski Węgiel i szczególnie pozytywnych skojarzeń jakie wywołuje.
      
Po odbiór samochodów stawiła się niemal cała drużyna Jastrzebskiego, na czele z trenerem Igorem Prielożnym, kapitanem Grzegorzem Łomaczem i gwiazdami reprezentacji Słowacji – Lukasem Divisem oraz Australii – Benjaminem Hardym. Auta, którymi będą jeździć siatkarze to modele SX4 w wersji z napędem na cztery koła, wyposażone między innymi w automatyczną klimatyzację. Cieszy mnie taka konfiguracja – pochwalił Igor Prielożny – bo dzięki niej zawodnicy bez kataru i punktualnie dojadą na trening oraz mecz. Nawet gdy śnieg będzie zalegał na drogach tak grubą warstwą jak teraz. Natomiast Grzegorz Łomacz zdradził, że trener posłużył jako swoista miara, bo skoro on zmieścił się i na wysokość, i na szerokość, to na pewno żaden z zawodników nie będzie burzył sobie fryzury o sufit, co jest niewątpliwą zaletą modelu SX4.

  


 


 Suzuki Japan Motors partnerem polskiej siatkówki.doc (217,50 kB)
Suzuki Japan Motors partnerem polskiej siatkówki.pdf (132,93 kB)

dodano: 2010-12-15

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD