Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD ma serwisowego mistrza świata

Doradca serwisowy należącego do Grupy PGD dealerstwa Euromotor w Bańskiej Bystrzycy Imrich Szaniszlo wygrał ogólnoświatowy konkurs Škoda Service Challenge. Należy go zatem uznać za mistrza świata.


Takie określenia jest uzasadnione wieloetapowością i zasięgiem geograficzny konkursu, w którym startowali doradcy serwisowi Skody ze wszystkich państw, gdzie marka jest obecna. Po zwycięstwie na szczeblu krajowym, który był przepustką do finału, Imrich Szaniszlo pokonał w dwudniowych wielozadaniowych zmaganiach konkurentów z innych trzydziestu krajów świata, od Chin przez Liban, po Kolumbię.

Jak powiedział zwycięzca, nie obawiał się zadań dotyczących diagnostyki, ale tych związanych z obsługą klienta, bo przecież pochodzący z różnych krajów członkowie komisji konkursowej reprezentowali różne kultury. Bałem się, że wręcz zaniemówię  przyznaje Imrich Szaniszlo
– ale pomogła mi świadomość, że przecież w polskich oddziałach Grupy PGD obowiązują takie same standardy obsługi jak w naszym słowackim.

Poza markowym zegarkiem i tabletem, zwycięzca otrzymał w nagrodę voucher o wartości 4 tys. euro, który zamierza wykorzystać na wyjazd do Ameryki Południowej. Już szuka tam interesujących tras rowerowych, bo właśnie turystyka rowerowa jest jego największą pasją.

Euromotor to należące do Grupy PGD dealerstwo w Bańskiej Bystrzycy, utworzone w 1992 roku. W 2005 roku stało się pierwszym na Słowacji salonem wielokoncernowym. I właśnie wtedy Polacy zaczęli sprzedawać Skody Słowakom. Euromotor  jest także autoryzowanym przedstawicielem Forda i Volvo.


Pracownik Grupy PGD mistrzem świata.doc (38,00 kB)
Pracownik Grupy PGD mistrzem świata.pdf (43,14 kB)

dodano: 2011-04-15

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD