Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Polska Grupa Dealerów pnie się w rankingach

Polska Grupa Dealerów z roku na rok poprawia swoją pozycję w różnorakich rankingach biznesowych. Podstawową przyczyną awansu jest zanotowany w 2010 roku wzrost obrotów powyżej 1 mld złotych.

W zestawieniu 500 największych przedsiębiorstw w Polsce, opracowanym przez Rzeczpospolitą, Polska Grupa Dealerów znalazła się na 264 miejscu.
       Jeszcze wyżej niż w rankingu Rzeczpospolitej – bo na miejscu 213 (awans o 9 pozycji), Polska Grupa Dealerów znalazła się na tegorocznej liście 500 największych polskich przedsiębiorstw zestawionej przez tygodnik „Polityka”. Różnice wynikają z nieco innej metodologii stosowanej przez „Politykę”, która nie uwzględnia w swoim rankingu oddziałów zagranicznych spółek, nie mających odrębnej podmiotowości opartej na polskim kodeksie handlowym.
      Natomiast na 105 miejscu w rankingu największych spółek handlowych i usługowych w Polsce umieścił PGD anglojęzyczny magazyn Polish Market.
       W innym, już całkiem „zagranicznym” zestawieniu, niezależny instytut AutoBiz uplasował Polską Grupę Dealerów na 78 miejscu wśród największych europejskich dealerów samochodów.

Polska Grupa Dealerów pnie się w rankingach.pdf (35,56 kB)
Polska Grupa Dealerów pnie się w rankingach.doc (38,50 kB)

dodano: 2011-10-25

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD