Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Mitsubishi Japan Motors także w Dąbrowie Górniczej

Wysoka popularność Mitsubishi w województw śląskim sprawiła, że polski oddział Mitsubishi Motors i Grupa PGD podjęły decyzję o uruchomieniu kolejnego salonu marki w regionie.

Stacja zlokalizowana w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego – Dąbrowie Górniczej jest 42 obiektem sprzedaży i 46 stacją serwisową Mitsubishi w Polsce, a jednocześnie 28 autoryzowaną placówką Grupy PGD oraz czwartym salonem Mitsubishi w należącej do niej sieci Japan Motors.
       W nowoczesnym, klimatyzowanym salonie, na powierzchni ekspozycyjnej liczącej 300 metrów kwadratowych prezentowane są wszystkie dostępne aktualnie w ofercie samochody Mitsubishi. Wszystkie także, w różnych wersjach silnikowych, dostępne są do jazd testowych. Salon oferuje swoim klientom wszystko czego potrzebują – szeroką ofertę finansową (łącznie z leasingiem konsumenckim), gamę pakietów ubezpieczeniowych, pełny wybór akcesoriów oraz odkup samochodów używanych.
       Mitsubishi Japan Motors Dąbrowa Górnicza zapewnia także profesjonalny serwis samochodów. Wykwalifikowana kadra doradców i mechaników, pełne wyposażenie diagnostyczne i sześć stanowisk serwisowych dają gwarancje obsługi najwyższej jakości.
       Ocena oferty Mitsubishi i jakości współpracy z importerem składają się na naszą niezmąconą wiarę w sukces w regionie – mówi Przemysław Gadomski, dyrektor Japan Motors Dąbrowa Górnicza. Ciekawostką potwierdzającą słuszność naszej decyzji jest fakt, że pierwszy klient – nabywca modelu Outlander – jest mieszkańcem Dąbrowy, a jazdę testową odbył jeszcze w salonie Mitsubishi Japan Motors w Katowicach – dodaje Przemysław Gadomski.
       Niezaprzeczalnym atutem dealerstwa jest lokalizacja przy jednej z dwóch głównych arterii Dąbrowy Górniczej – Alei Sobieskiego 10. Salon czynny jest od 9:00 do 18:00, w soboty od 9:00 do 14:00, a serwis od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00.

Mitsubishi Japan Motors Dąbrowa Górnicza.doc (82,00 kB)
Mitsubishi Japan Motors Dąbrowa Górnicza.pdf (61,33 kB)

dodano: 2011-10-25

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD