Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD dla drogownictwa

30 samochodów Mitsubishi L200 oraz 7 Suzuki Grand Vitara odebrała z bielskiego salonu Japan Motors spółka Eurovia Polska.

Wprost z salonu samochody ruszyły w stronę Strykowa ponieważ będą wykorzystywane miedzy innymi przy realizacji kontraktu na budowę odcinka A autostrady A2 między Strykowem a Łyszkowicami.


       Wybrane wersje to w przypadku Mitsubishi L200 – double cab z silnikiem diesla o mocy 136 KM, a w przypadku Suzuki Grand Vitara – pięciodrzwiowa z silnikiem 1,9 DDiS 129 KM.


       Kontrakt dopięliśmy wyjątkowo szybko, bo L200 to samochód wręcz stworzony dla drogownictwa, a co równie ważne – klient miał wyraźnie sprecyzowane wymagania – zdradza Bartłomiej Zaręba, doradca klienta w Japan Motors. Nagle jednak okazało się, że zmianie ulega nabywca, Eurovia zdecydowała się bowiem na najem. Umowa na najem średnioterminowy jaką podpisaliśmy z Express’em – wyjaśnia  Bartłomiej Kromczyk, specjalista ds. floty w spółce Eurovia – jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji niezaplanowanej realizacji i dodatkowych, również nieplanowanych, potrzeb logistycznych, gdyż nie wymaga wydatkowania własnych środków i zapewnia nam elastyczność.


       Przypomnijmy, że Eurovia w trybie pilnym przejęła budowę odcinka autostrady A2 w miejsce chińskiego wykonawcy „Covec”. Planowany termin ukończenia inwestycji to październik 2012, droga ma być jednak przejezdna już na Euro 2012, a więc w czerwcu przyszłego roku.

Japan Motors dla Eurovii.doc (315,50 kB)
Japan Motors dla Eurovii.pdf (79,24 kB)

dodano: 2011-11-14

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD