Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Suzuki i Japan Motors w ekstraklasie

Suzuki Motor Poland i Japan Motors nadal będą partnerami TS Podbeskidzie. W ramach współpracy klub otrzymał do dyspozycji pięć samochodów – dwa Suzuki Swift,


– To drugie przekazanie samochodów, bo wymieniamy je po półrocznym okresie użytkowania. Jesteśmy wciąż zainteresowani taką formą współpracy, bo jest ona dla nas korzystna, a efekty wymierne – powiedział Bogdan Leśniak, dyrektor bielskiego oddziału Japan Motors przy parafowaniu protokołu odbioru pojazdów podczas konferencji prasowej w siedzibie Suzuki.
      
Z przedłużenia umowy zadowolony jest również Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland. „Udział Suzuki jako partnera motoryzacyjnego podkreśla wizerunek marki –samochodów projektowanych i dostosowanych do aktywnego spędzania czasu i jest realizacją filozofii "Suzuki – Way of life!” – skomentował  Jarosław Jędrzejewski.
      
Kolejnym ukontentowanym był – a jakże – prezes TS Podbeskidzie SA Jerzy Wolas. – Poprzez współpracę z tak uznanymi markami, jak Suzuki i Japan Motors, Podbeskidzie staje się nie tylko „klubem całego regionu”, bo przecież obie partnerskie marki mają sympatyków w całej Polsce. Samochody te bardzo pomagają nam w codziennej pracy i myślimy już o rozszerzeniu nawiązanej współpracy – stwierdził.
      
Suzuki Motor Poland będzie zatem wciąż Sponsorem Premium klubu, a zarazem partnerem technicznym klubu z możliwością reklamy na stadionie czy ekspozycji samochodów podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy.
      
Przypomnijmy, że z jednego z przekazanych wcześniej samochodów – pięciodrzwiowej Grand Vitary 2,4 w wersji Premium – korzysta bramkarz Podbeskidzia Richard Zajac. Użytkowanie auta jest nagrodą w konkursie na najlepszego piłkarza rundy wiosennej sezonu 2010/2011, kiedy Podbeskidzie awansowało do Ekstraklasy. – Kiedy Rysiek otrzymał to auto wielu jego kolegów z zespołu się rozmarzyło, bo prawie każdy chciałby jeździć takim samochodem. Zyskujemy kolejnego przyjaciela naszego klubu. To niezmiernie ważne dla nas, że zaangażowanie jakie wkładają w grę nasi zawodnicy jest dostrzegane – stwierdził obecny na konferencji szkoleniowiec Górali Robert Kasperczyk, którego w reprezentowaniu drużyny wspomagał Sylwester Patejuk, piłkarz października w głosowaniu kibiców Podbeskidzia.


Suzuki Japan Motors w ekstraklasie.doc (78,50 kB)
Suzuki Japan Motors w ekstraklasie.pdf (66,07 kB)

dodano: 2011-11-22

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD