Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Korea Motors najlepszym salonem Hyundai'a w Polsce

Wchodzący w skład Grupy PGD salon Korea Motors z Krakowa otrzymał tytuł Dealera Roku 2011.

Hyundai Motor Poland podsumował ubiegłoroczną współpracę z siecią dealerską i przyznał wyróżnienia swoim najlepszym partnerom biznesowym. Tytuł Dealera Roku 2011 przypadł firmie Korea Motors z Krakowa. 
       Trudno się dziwić naszej radości z osiągnięcia wiodącej pozycji w tak licznym gronie znakomitych i doświadczonych dealerów sieci marki Hyundai – powiedział odbierając okazały puchar Piotr Chwedyk, dyrektor krakowskiego Korea Motors – szczególnie cieszy nas uzyskanie wysokiej punktacji w ocenie satysfakcji klienta. 
       W rozbudowanych badaniach ankietowych prowadzonych w ubiegłym roku przez Millward Brown SMG/KRC wzięło udział ponad 3 tys. polskich klientów. Na tej podstawie określono dla każdego z dealerstw Hyundai Global Satisfaction Index (HGSI). Wśród wielu wskaźników branych pod uwagę w badaniach, te związane z satysfakcją klientów salonu i serwisu wydają się jednymi z najistotniejszych.
       Wprowadzenie wskaźnika HGSI ma na celu stałe podnoszenie poziomu usług w sieci marki Hyundai. Nasza pozycja na polskim rynku staje się z roku na rok coraz mocniejsza  – komentuje Marcin Okrój, dyrektor generalny Hyundai Motor Poland – dlatego bardzo ważny jest dla nas fakt, że jednocześnie wzrasta także zadowolenie klientów z użytkowania samochodów oraz ich satysfakcja z jakości obsługi w naszej sieci.
       Krakowski oddział Korea Motors został także wyróżniony za sprzedaż flotową, natomiast oddział warszawski otrzymał nagrodę za najwyższą sprzedaż.Korea Motors najlepszym salonem marki Hyundai w 2011 roku.doc (42,00 kB)
Korea Motors najlepszym salonem marki Hyundai w 2011 roku.pdf (43,63 kB)

dodano: 2012-02-08

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD