Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
200 000 aut Grupy PGD

Grupa PGD przekroczyła liczbę 200 000 sprzedanych samochodów w swojej historii. Dokonała tego jako pierwszy w Polsce dealer, w dwudziestym siódmym roku działalności w branży.

Na okrągłą sumę złożyło się 162 497 aut nowych i 37 503 używane. Ponieważ w tym historycznym dniu (13 października) samochody dziewięciu marek wyjeżdżały z naszych salonów od Poznania po Kraków częściej niż co 8 minut, nie próbowaliśmy nawet ustalić, który miałby być tym wyznaczającym okrągłą liczbę – mówi Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD. Nie ma to jednak znaczenia, bo wobec tak ważnego wydarzenia chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które powierzyły nam swoje motoryzacyjne potrzeby i kiedykolwiek kupiły samochód w którymkolwiek z naszych salonów – dodaje Grzegorz Hankus.

Pierwszy samochód w Grupie PGD sprzedał krakowski salon Euro Car. Był nim Ford Sierra w kolorze tasman blue. Największy, bo wynoszący prawie 48% udział w sprzedaży nowych aut przez Grupę PGD stanowią Fordy, co jest zrozumiałe, ponieważ od współpracy z Fordem motoryzacyjna historia Grupy się rozpoczęła i przez pierwszych jedenaście lat działalności należały doń tylko dealerstwa z autoryzacją Forda.dodano: 2017-10-16

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD