Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Wzorowe salony Grupy PGD

Salony sieci Japan Motors – Nissan oraz Suzuki w Bielsku-Białej – zostały uznane za Wzorowe Salony w Wielkim Teście Salonów tygodnika Auto Świat.

W teście ocenianych jest siedem elementów, takich jak: organizacja salonu, przyjęcie klienta, rozmowa doradcza, prezentacja auta, przygotowanie oferty, zakończenie i podsumowanie oraz jazda testowa. Żeby salon został uznany za wzorowy, łączna ocena musi być równa 100%, zatem w każdym z elementów należy otrzymać notę idealną.

Wielki Test Salonów Auto Świat przeprowadził, przy współpracy z firmą badawczą Kantar TNS Automotive, po raz piętnasty. W przeszłości salony Grupy PGD plasowały się już w czołówce Testu, ale sukcesu takiego, jak tegoroczny nie zanotowały. Powodem do naszej dumy są także bardzo dobre wyniki innych salonów Grupy PGD i wysoka ocena średnia. Bliskie ideału wyniki osiągnęły Nissan Japan Motors Kraków Krzemionki (98,5%), Ford OMC Motors Warszawa (96,5%) oraz Fiat Euromobil Warszawa (96%).

Zdobycie tytułów „Wzorowy Salon” potwierdza skuteczną realizację filozofii działania dealerstw, nastawionych na potrzeby klientów i najwyższą jakość obsługi. Renomę dealerstw budują oczywiście stabilne zespoły, a także serwisy mechaniczny i blacharski, które dbają o zdejmowanie z klientów wszelkich obciążeń związanych z eksploatacją samochodów.

Doświadczone i wykwalifikowane załogi stale doskonalą swoje umiejętności w szkoleniach organizowanych przez importerów. Ponieważ sieć Japan Motors należy do Grupy PGD, stałym wsparciem w zdobywaniu wiedzy służy także firmowy dział szkoleń. Również jednostka audytorska Grupy PGD od lat uzupełnia badania jakości obsługi, prowadzone przez marki, o rozbudowany program „Tajemniczego Klienta” realizowany przez wyspecjalizowaną firmę zewnętrzną.

Prezentacja naszych wzorowych salonów na łamach tygodnika Auto Świat pozwoliła na przypomnienie ich najważniejszych sukcesów. Nissan Japan Motors w Bielsku-Białej już po debiutanckim roku funkcjonowania został pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej dealerstwem uhonorowanym najbardziej prestiżową nagrodą sieci dealerskiej Nissana − Global NSWW Award. Wręczył ją podczas gali w Tokio sam Carlos Ghosn. Przebojem wszedł na rynek salon Suzuki Japan Motors w Bielsku-Białej, który w pierwszym roku działalności czterokrotnie zwiększył udział marki w sprzedaży na rynku lokalnym. Tu także pracuje Mistrz Europy Mechaników Suzuki.

Tytuły „Wzorowych Salonów”, podobnie jak wcześniejsze nagrody i wyróżnienia salony traktują jako zobowiązania wobec klientów na przyszłość.dodano: 2018-09-24

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD