Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD nagrodzona przez branżę flotową

Nagrodą „Kontraktor" w kategorii „Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej”, uhonorował Grupę PGD Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Do tego wyróżnienia nominowanych było w tym roku aż szesnaście firm.

Cenna i piękna statuetka została wręczona podczas XI Gali PZWLP. Jej znaczenie łatwiej sobie uświadomić, gdy zważy się na fakt, iż segment flotowy jest najważniejszym na rynku motoryzacyjnym. – Jest dla nas wielkim zaszczytem, że Kapituła Nagrody, złożona z ekspertów wywodzących się nie tylko z firm leasingowych i CFM, ale także z firm będących w przeszłości wielokrotnymi laureatami wyróżnień PZWLP, doceniła rozwiązania, jakie proponujemy klientom oraz formy ich realizacji – powiedział Piotr Chwedyk, dyrektor sprzedaży flotowej Grupy PGD.

Odbierający prestiżową nagrodę Grzegorz Pszczel, dyrektor sprzedaży flotowej regionu mazowieckiego, nie próbował ukryć dumy ze zdobycia wyróżnienia. Cieszę się, że codzienna praca została zauważona i doceniona przez branżę flotową, tym bardziej, że w dwuetapowej procedurze konkursowej obejmującej wiele szczegółowych kryteriów Grupa PGD okazała się najlepsza wśród aż szesnastu nominowanych firm – stwierdził Grzegorz Pszczel.dodano: 2018-12-03

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD