Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Volvo trzynastą marką w Grupie PGD

Dealerstwo Volvo uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Tym samym liczba reprezentowanych przez firmę marek wzrosła do trzynastu.

– Mamy ogromną satysfakcję z rozpoczęcia współpracy z marką Volvo. Zabiegaliśmy o kooperację przez wiele lat – zdradza Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD. Wspólne wartości biznesowe i cele są jego zdaniem podstawą przyszłego sukcesu projektu. – Z dniem otwarcia Volvo Car PGD rozpoczęliśmy zapisywanie nowej karty w historii Grupy – dodaje Grzegorz Hankus.

Volvo Car PGD zapewnia kompleksowość usług związanych z zakupem i obsługą samochodów – ubezpieczenie i finansowanie (zarówno poprzez kredyt, jak i leasing), a także odkup samochodów używanych. Ponieważ dealerstwo uczestniczy w programie Volvo Selekt, oferuje klientom również wnikliwie sprawdzone samochody używane.

Na klientów czeka pełna gama modelowa samochodów demonstracyjnych, w tym najnowszy model S60, na który doradcy przyjmują zamówienia już na rok 2020.

Pełną obsługę posprzedażną gwarantuje sześciostanowiskowy serwis w standardach Volvo Personal Service, m.in. z podnośnikami podpodłogowymi (stemplowymi). Oczywistym jest, że serwis oddaje do dyspozycji klientów auta zastępcze.

Komfort klientów wynika już choćby z wielkości obiektu, która wynosi 1477 m kw. (czyli prawie 15 arów). Obsługę na najwyższym poziomie zapewnia dwudziestoosobowy zespół, którego tworzenie zaczęło się już w październiku zeszłego roku. – Ruszyliśmy z rekrutacją z tak dużym wyprzedzeniem, ponieważ zależało nam na wyborze najlepszych kandydatów i pozostawieniu odpowiednio dużo czasu na szkolenia – wyjaśnia Joanna Pietkiewicz, dyrektorka Volvo Car PGD. – Teraz, po audytach, marki i wewnętrznym, mam pełne przekonanie, że jesteśmy znakomicie przygotowani do goszczenia miłośników Volvo i osoby, które dopiero chcą zacząć motoryzacyjną przygodę z tą marką.

Warto przy okazji zauważyć, że Volvo nie jest całkowicie nową marką dla Holdingu 1, współtworzonego przez Grupę PGD. Do Holdingu należy bowiem także dealerstwo Euromotor, które od roku 2005 z sukcesami reprezentuje Volvo na rynku słowackim, w Bańskiej Bystrzycy.

* * * * *
Grupa PGD prowadzi działalność na rynkach krakowskim, poznańskim, śląskim i warszawskim. Lista reprezentowanych przez nią marek to obecnie: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki i Volvo.

dodano: 2019-07-05

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2019 by GRUPA PGD