Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
e-mail: sekretariat@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
Prasa
Aktualności
Grupa PGD
Informacje dla prasy
Grupa PGD
Logo
Grupa PGD
Grupa PGD
Grupa PGD
W sprawie dodatkowych informacji i serwisu fotograficznego prosimy o kontakt z PR Managerem Grupy
Radkiem Pszczółką
tel. (+48) 33 827 00 80
      (+48) 602 414 302
e-mail: rpszczolka@pgd.pl
Grupa PGD
Grupa PGD
Mitsubishi Japan Motors w Katowicach

Sieć Mitsubishi Motors i sieć Grupy PGD wzbogaciły się o kolejny salon - Mitsubishi Japan Motors w Katowicach. Jest to czterdziesty drugi salon sieci Mitsubishi w Polsce i jednocześnie dwudziesta trzecia autoryzacja Grupy PGD.

Mitsubishi Japan Motors w Katowicach to trzeci salon spod znaku Trzech Diamentów w sieci Grupy PGD. „Analiza potencjału marki Mitsubishi pozwala nam rozbudowywać brand Japan Motors z niezmąconą wiarą w sukces” – mówi Andrzej Trawka, dyrektor handlowy Grupy PGD – „i cieszyć się  uczestnictwem w dynamicznym rozwoju marki”. Dyrektor Trawka jest też przekonany, że katowicki salon powtórzy sukcesy salonów w Bielsku-Białej oraz w Warszawie i że jednocześnie sieć Japan Motors znacząco umocni się na pozycji lidera sprzedaży Mitsubishi w Polsce. Pierwszym sprzedanym w nowym salonie samochodem był najpopularniejszy w Polsce SUV – Mitsubishi Outlander.
       „Szybkie tempo rozwoju naszej sieci dilerskiej przyczynia się do popularyzacji marki Mitsubishi Motors w Polsce” – komentuje Arkadiusz Tomala - Dyrektor Zarządzający polskim oddziałem MMC. „Cieszymy się, że tak prężnie działające przedsiębiorstwa, jak Grupa PGD, decydują się na kolejne inwestycje w placówki spod znaku Trzech Diamentów. Pozwala to zapewnić coraz lepszą obsługę stale rosnącemu gronu naszych klientów” – dodaje.
       Nowy obiekt mieści się przy alei Roździeńskiego 190, przy trasie wylotowej z Katowic w kierunku Warszawy. Nowoczesny budynek o powierzchni ponad 500 m2 został zaprojektowany według najwyższych standardów japońskiej marki. W jego przestronnym wnętrzu może być eksponowanych 12 samochodów. Obok stylowej poczekalni salon mieści też kącik zabaw dla dzieci. Japan Motors Katowice oferuje pełną gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów – finansowanie i ubezpieczenie, sprzedaż akcesoriów, serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy, a także przyjmowanie w rozliczeniu samochodów używanych. Salon czynny jest od 9:00 do 19:00, w soboty od 10:00 do 16:00, a serwis w dni robocze od 7:00 do 22:00.

Mitsubishi Japan Motors w Katowicach.doc (89,00 kB)

dodano: 2010-01-12

Grupa PGD
GRUPA  |  AKTUALNOŚCI  |  PRASA  |  PRACA  |  KONTAKT
Copyright © 2006 by GRUPA PGD